Hop On Hop Off Bus Tromsø - Tromsø Safari/Bussring

Adresse: Sjøgata 2, 9008 Tromsø Dato: Torsdag 1 feb 2018 - lørdag 31 mar 2018 Vis kart

Adresse: Sjøgata 2, 9008 Tromsø

Opplev Tromsø by med "Hop on Hop off" bussen som går hver dag fra 1. desember til slutten av mars.
Kjøp et en-dags eller to-dagers kort.

Hop on Hop Off Busen tar deg direkte til hovedattraksjonene i Tromsø.

Ruten dekker:

- Polaria
- Tromsø Museum
- Nordnorsk Vitensenter
- Tromsø Camping
- Fjellheisen
- Ishavskatedralen

Avganger mellom kl. 10.00 og 16.00. Start fra Scandic Ishavshotel i sentrum av Tromsø - og du kan hoppe på eller av når som helst.

N.B: ENTRE TIL ATTRAKSJONENE ER IKKE INKLUDERT.

Sesong: 1.desember til slutten av mars

TIDTABELL:

SCANDIC ISHAVSHOTEL 10:00 11:30 13:00 14:30 16:00

POLARIA 10:10 11:40 13:10 14:40 16:10

TROMSØ MUSEUM 10:20 11:50 13:20 14:50 16:20

NORDNORSK VITENSENTER 10:35 12:05 13:35 15:05 16:50

TROMSØ CAMPING 10:50 12:20 13:50 15:20 16:50

FJELLHEISEN 11:05 12:35 14:05 15:35 17:05

ISHAVSKATEDRALEN 11:10 12:40 14:10 15:40 17:10

Show more

Bestill nå

Startdato:
Aktivitet Totalpris
Loading

Om denne aktiviteten

Avstand

  • Turistinformasjon
    Tromsø Tourist Information Office 0,1 km
  • Flyplass
    Tromsø Airport 4 km