Visit Tromsø 2017

Kontakt oss

Visit Tromsø-Region AS

Besøksadresse: Kirkegata 2, Tromsø 69°38'53.2"N - 18°57'37.3"E

Postadresse: Postboks 311, 9253 Tromsø

Epost: info@visittromso.no

Online Booking

Du kan sjekke tilgjengelighet og bestille dine sommerturer her og vinterturer her. 

Har du spørsmål vedrørende booking gjennom Visit Tromsø-Region, ring +47 77 61 00 00 eller send e-post til booking@visittromso.no

 

Hvem er vi?

Administrasjon og marked

Besøksadresse administrasjonen: Samuel Arnesens gate 10, Holmboebrygga, 3.etasje, 9008 Tromsø
(Samme bygg som Yonas pizzeria)

Reiselivssjef
Chris Hudson chris@visittromso.no +47 908 03 630

Markedssjef
Lone Helle lone@visittromso.no

Markedskoordinator
Inger-Lise Brones ingerlise@visittromso.no

Produktkoordinator
Kristine Aase Green kristine@visittromso.no
Trude Ottesen trude.ottesen@visittromso.no (Barselspermisjon tom februar 2018)

Prosjektleder Online Booking
Lea Pinsard lea@visittromso.no

 

Turistinformasjon

Leder Turistinformasjon
Sylvi Bakkeby sylvi@visittromso.no

Vertskapsansvarlig 
Kyle Parsonage kyle@visittromso.no 

Informasjon og booking support 
Hijiri Takagi hijiri@visittromso.no

Informasjonskoordinator
Gidsken Halland gidsken@visittromso.no
Zillah Bugeja zillah@visittromso.no

 

Arctic Meetings - kurs & konferanse

Kongressjef 
Trude Pettersen trude@visittromso.no