Employees at Visit Tromsø

Ansatte

Besøk administrasjonen og Turistinformasjonen i Samuel Arnesens gate 5, 9008 Tromsø, 2. etasje på Prostneset Havneterminal.

 

Chris

Chris Hudson

Reiselivssjef

[email protected]

Lone

Lone Helle

Markedssjef

lone@visittromso.no

Jacob

Jacob Nørby

Salgsjef

jacob@visittromso.no

Trude

Trude Ottesen

Produktkoordinator

trude.ottesen@visittromso.no

Malin

Malin Mathisen

Digital markedsfører

malin@visittromso.no

Annhild

Annhild Hansen

Prosjektkoordinator - Sommer i Nord

annhild@visittromso.no

Sylvi

Sylvi Bakkeby

Key Account Manager

sylvi@visittromso.no

Maria

Maria Nielsen

Salgs- og markedskoordinator

maria@visittromso.no

Hijiri

Hijiri Takagi Johnsen

Driftssjef Turistinformasjon

hijiri@visittromso.no

Louise

Louise Krupka

Suvenir og shop

louise@visittromso.no

Eline

Eline Johansen

Lærling

eline@visittromso.no

Zillah

Zillah Bugeja

Informasjonskoordinator

zillah@visittromso.no

Jørgen

Jørgen Wang

Vertskapsansvarlig

jorgen@visittromso.no

 

Inger-Lise

Inger-Lise Brones

Prosjektleder bærekraft (permisjon)

ingerlise@visittromso.no

Katharina Warloe Eikrem

Informasjonskoordinator

katharina@visittromso.no